Kadıköy Mah. Selahattin Mutlu Sk. No:4/C İzmit/Kocaeli
tr

Hizmetlerimiz

12.10.2020
50
Hizmetlerimiz

İNŞAAT MÜŞAVİRLİK HİZMETLERİMİZ
Sözleşmeler ne kadar eksiksiz ve mükemmel olursa olsun, sözleşme ile sözleşmenin gereklilikleri adım adım takip edilmediği sürece sorunların oluştuğunu görülmüştür. Önemli olan nokta, iyi bir sözleşmeyle birlikte; işveren ve yüklenici yükümlülüklerin bire bir sözleşme şartları ve sözleşme takvimine göre işin; fen kuralları, yasalar ve yönetmelikler çerçevesinde sorunsuz yürümesinin sağlanmasıdır.

Trimo Yapı olarak uzman ekibimiz bu konularda donatılmış, bu aşamaları defalarca yaşamış deneyimli ve yetkin inşaat mühendislerinden oluşmaktadır. Trimo Yapı statik proje, İnşaat, iç dekorasyon yaptıracağınız gibi, inşaata karar verme aşamanızdan, iskan alınmasına kadar geniş bir yelpazede; Firmamızdan, müteahhitlik, mühendislik, teknik danışmanlık hizmetlerinin tamamını ya da bir kısmını; saatlik, günlük yada inşaat yapım süresince, inşaat kontrolü şeklinde de alabilirsiniz.

 

STATİK PROJE YAPIMI HİZMETLERİMİZ
Trimo Yapı; Villa, apartman, konut siteleri, residence, otel, tatil köyleri, is merkezleri, plaza, spor tesisleri, hastaneler ve sağlık yapıları, eğitim binaları, otopark, fabrika, hangar, depolama, makine temelleri, istinat duvarları, havuz ve köprü statik projeleri hizmetlerini bünyesinde barındırmaktadır.

 

BİNA İNŞAAT MÜTEAHHİTLİK YAPIM HİZMETLERİMİZ
Trimo Yapı olarak siz müşterilerimiz için; Müstakil ev, villa, apartman, konut siteleri, residence inşaatları yapımı, çok yıldızlı otellerden butik otellere kadar otel inşaatları, tatil köyleri, Avm, iş merkezleri, plazalar, katlı otopark, hastaneler, poliklinikler, kampüs yapıları, özel okullar, dersane binaları, havaalanı binaları, stadyumlar, açık ve kapalı spor kompleksleri, yüzme havuzları, fabrikalar, hava alanlarına ait yapılar (hangarlar, ıls, shelter, vor, kule), Kalıp, demir, beton, saha betonu, zemin kaplama hizmetleri sunmaktayız.

ÇEVRE DÜZENLEME MÜTEAHHİTLİK HİZMETLERİ
Kazı, dolgu, istinat duvarı, yüzme havuzu, beton ve asfalt yol, renkli asfalt, desenli asfalt, otopark, bariyer sistemleri, kurt kapanları, babalar, su tahliye kanalları, trafik işaret levhalarıyla mükemmel çevre düzenleme inşaatları yapımında “Resmi ve özel iş bitirmelerimizle” Trimo Yapı olarak uzman ekiplerimizle yanınızdayız. Firmamızdan teklif alabilirsiniz. www.trimoyapi.com

ASFALT YAPIM İŞLERİ
Bitüm esaslı içeriğiyle, taşıma gücüyle, elastikliği ve su yalıtımı özelliğiyle, asfalt son derece mükemmel bir kaplama malzemesidir.
Bina içi ve dışındaki yollarda, otoparklarda, tretuarlarda, AVM önlerinde asfalt kullanmanız halinde uzun yıllar size hizmet edecektir.
Alt yapıya su geçirmeyen yapısıyla mükemmel bir koruyucu kaplama ve yalıtım vazifesi de görecektir.

Soğuktan beton kaplamaların etkilendiği gibi etkilenmeyecek, dondan parçalanmayacaktır.

Sicakta genleşmesi, kendi kendini tamir etme ve yalıtım özelliğini bu genleşmeler sayesinde sürekli tutabilen asfalt ucuz ve mükemmel bir yapı malzemesidir.

Günde binlerce m2 uygulanabilirliği ile; asfalt uygulamaları, bildiğiniz bütün dış cephe yer kaplamalarından; beton, parke taşı, dış cephe karoları, andezit, granit tamamından çok daha çabuk sürede yapılır.
Üstelik parke taşı, dış cephe karoları, andezit, granit gibi malzemelerin alt yapılarındaki en ufak bir boşluk nedeniyle, yada altına su almalarıyla zeminin bir miktar çökmesiyle kırılma riskleri asfaltta yoktur.
Asfalt çevresindeki bütün imalatların birleşim yerleri; istinat duvarları, bordür, ızgaralı kanallar, döküm rögarlar, ağaç dipleri çerçeveleriyle mükemmel bir uyum sağlayacaktır.

Beton ve diğer yer kaplamaları ne kadar mükemmel yapılırsa yapılsınlar; genleşme derzleri arasından su alarak parçalanmamaları için derz dolgu uygulamalarının periyodik olarak yapılması gerekir. Asfalt; ise periyodik bakım hizmeti gerektirmez. Gerektiğinde, asfalt tamiri de kolay ve çabuk yapılan bir tamirat olacaktır.

Dış mekanlar da kullanılan diğer malzemelerin; malzeme, işçilik ve bakım masraflarıyla birlikte düşünüldüğünde; Asfalt fiyatları, bütün dış cephe yer kaplamalarından; beton, parke taşı, dış cephe karoları, andezit, granit tamamından çok daha ucuzdur.

PEYZAJ
Trimo Yapı, inşaata karar verme aşamasından sonlama aşamasına kadar bütün süreçleri için hizmet vermektedir. Bu aşamaların en önemli vitrin kısımlarından biri yapının peyzajıdır.

Peyzaj villa, toplu konut, site, otel, tatil köyü, avm gibi inşaat projelerini; Profosyonelce öne çıkaran, inşa edilen yapıları tamamlayan, görsel açıdan etkili, doğal yaşamı destekleyen çok önemsenmesi gereken, tamamlayıcı bir unsurdur.

Peyzaj yapımı; Sadece bahçıvanlık hizmeti ile gerçekleşmez.

Gerekli istinat duvarlarının, drenaj ve otomatik sulama sistemlerinin, hafriyat ve dolgularının, yürüme ve araç yollarının; Varsa; Havuzların, tenis kortlarının birlikte oluşturduğu bir yaşam alanı olması sebebiyle, firmamız hizmet alanındadır

Peyzaj yapılıp, bitirilip teslim edilen bir hizmet ya da ürün değildir. Peyzaj yaşayan, gelişen özenle bakılmak istenen, gıda verilmesi, ilaç verilmesi gereken canlı bir varlıktır. Yapıyla birlikte ömür boyu periyodik hizmet de verilmesi gerekir.

 

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: