Kadıköy Mah. Selahattin Mutlu Sk. No:4/C İzmit/Kocaeli
tr

İç Mimari ve Dekorasyon Hizmetleri

28.09.2020
46
İç Mimari ve Dekorasyon Hizmetleri

Trimo Yapı İç Mimari ve Dekorasyon Hizmetleri

Trimo Yapı Mobilya San. Tic. Ltd. Şti olarak profesyonel ekibimizle birlikte bugüne kadar birçok tasarım, projelendirme ve üretim çalışmalarında deneyim kazanmıştır. Yaptığı projeler ve katıldığı yurtiçi ve yurtdışı fuarlar ile sektörü yakından takip ederek yenilikçi, yaratıcı ve güvenilir bir çözüm ortağı olmayı hedefler ve siz müşterilerimiz için Pratik ve Şık uygulamalar ile ferah kullanım alanları tasarlar.

Trimo Yapı Mobilya ilk olarak, istekleriniz ve mekanınıza dair ihtiyaçlarınızı anlamak. Yaşam ve Çalışma alanlarınızda ofislerinizde işyerlerinizde sizi ziyaret edebilir veya planlarınızı bize iletebilirsiniz. Zevklerinizi ve önceliklerinizi keşfediyor, mekanlarınızı yakından tanıyoruz.

Trimo Yapı Olarak Mekanlarınızı Tasarlayalım

Trimo Yapı Mobilya olarak İhtiyaçlarınızı detaylı analiz ettikten sonra, mekanınızdan en iyi şekilde yararlanacak ve fikirlerinizi birleştirecek öneriler sunuyoruz. İhtiyacınız olan mobilya ve malzemeleri birlikte belirliyor ve tasarlıyoruz.

Trimo Yapı Mutlu ve Huzurlu Alanlar Sunuyor

Trimo Yapı projelerinde müşterileri ile birlikte karar alarak fikir birliği yaptıktan sonra proje üretimine geçiyoruz. Hayallerinizi gerçeğe taşıyor; mutluluk ve huzurla yaşayacağınız alanlar üretiyor ve Trimo Yapı’nın uzman ekibiyle birlikte yer kazandıran çözümler sunuyoruz.

Hizmetler

Trimo Yapı Mobilya San.Tic. LTD. ŞTİ olarak iç mekan tasarım ekibimiz, huzurlu, ferah, şık ve estetik alanlar sunmak için yaratıcılık, tutku, araştırma ve uzmanlığı bir araya getiriyor.

  • Endüstriyel Yapılar
  • Betonarme Yapılar
  • Taahhüt İşleri
  • Proje ve Proje Yönetimi
  • İç Mimari Danışmanlık Hizmetleri
  • Zemin Kaplama
  • Dış cephe uygulamaları
  • İnce yapı ve dekorasyon hizmetleri
  • Proje analiz-araştırma-geliştirme
  • Mobilya (Tasarım-Üretim-Montaj)

PROJE DANIŞMANLIĞI

Trimo Yapı ekibi olarak proje alanlarınızı; deneyimli tasarım ve üretim ekibimiz ile analiz ederek; hayalini kurduğunuz alanları müşterilerimize sunuyoruz

Dinamik, yenilikçi ve yaratıcı tasarım anlayışımız ile süreci sorunsuz ve yüzde yüz memnuniyet ile tamamlamak için sizlerle çalışmaya hazırız. Bu süreçte destek olduğumuz hizmet başlıklarımız;

TRİMO YAPI

İÇ MEKAN TASARIMI & UYGULAMA

Yaşam alanlarınıza, çalışma mekanlarınıza ve sosyal alanlara değer katan tasarımlar ile kullanıcıyı bütünleştiren projeler yaratıyoruz.

Trimo Yapı Mobilya tasarım prensibi olarak, özgür düşünmeyi, hayal etmeyi, ayrıntıları yakalamayı ve tüm süreçlerinde dinamizm ve inovasyonu benimsemiş multidisipliner bir inşaat firmasıdır. Yapı sektöründeki tecrübeli ekibi ve bunun yanında kendi bünyesinde barındırdığı mobilya üretim atölyesi ile tasarım ve üretimde sınırsız hayal gücü ve sorunsuz üretim mottosu ile çalışmaktadır. Tasarım yaklaşımında işlevselliği, yapısal etkenleri ve estetik ölçütleri beraber işlerken bir yandan da konfor, kalite ve süre etkenlerini gözeterek çalışmaktadır.  Trimo Yapı yaşam alanlarınıza, çalışma mekanlarınıza ve sosyal alanlara değer katan tasarımlar ile kullanıcıyı bütünleştiren projeler yaratmaktadır.

TRİMO YAPI

KEŞİF VE PROJELENDİRME

Trimo Yapı tüm aldığı işlerinde; her mekanın kendine ait bir ruhu olduğuna inanıyor ve özgün tasarım fikirleri ile yeniden hayat veriyor.

Her projenin benzersiz olduğunu ve kendine ait benzersiz özellikleri olduğuna inanıyoruz.

Trimo Yapı yaptığı işlerde en iyi sonucu elde etmek için müşterilerimizle çalışmayı, bireysel ihtiyaç ve zevklerini mekanın ruhuna uygun olarak hayata geçirmeyi seviyoruz.

Proje alanları müşteri ile birlikte keşfedilerek talepler doğrultusunda tasarım ve üretim ekibi ile incelenir ve Trimo Yapı, müşterilerin talepleri, hayal gücü, konsept, işlevsellik ve mevcut yapı gibi kriterler göz önünde bulundurularak projelendirir. Projeler, isteğe bağlı olarak 2D ve 3D formatlarında sunulur. Müşterilerin talepleri doğrultusunda Trimo Yapı tarafından proje uygulanır ve hayata geçirilir.

TRİMO YAPI

KONSEPT DANIŞMANLIĞI

Yaşam alanlarınızın ve çalışma alanlarınızın ihtiyaçlarını, konumunu, sorunlarını iyi tanımlayarak 360’ bakış açısı ile değerlendiriyor, işlevsel ve çarpıcı konseptler hazırlıyoruz.

Trimo Yapı  katıldığı yurtiçi ve yurtdışı fuarlar, bünyesindeki ürün ve trendler kütüphanesi, araştırmacı yapısı ve vizyonu ile dünya çapında tasarım trendlerini takip ederek, yenilenmesi veya projelendirilmesi istenen mekana ilişkin tasarım, üretim ve uygulama alanlarında konsept danışmanlığı hizmeti vermektedir.

Yaratılmak istenen ortama, gereksinimlere, sahip olunmak istenen yaşam alanları ve çalışma alanlarının ihtiyaçlarına cevap verecek konsept önerileri ile sürecinizi kolay ve keyifli hale getiriyoruz.

TRİMO YAPI MOBİLYA

ÜRÜN & TASARIM VE ÜRETİMİ

Trimo Yapı olarak kendi mobilya üretim atölyemizde, mekanınızın ruhunu yansıtan, zevkinizi yansıtan özel tasarım ürünleri hayata geçiriyoruz.

Trimo Yapı  sahip olduğu ürün kütüphanesi, atölyeleri ve yaratıcı, araştırmacı ve inovatif tasarım yaklaşımı ile mekanlar için kullanışlı, estetik ve teknoloji entegreli tasarımları ile proje alanlarına değer katarken bir yandan da müşterilerine benzersiz ürünler sunuyor. Tamamı kendi üretim ve uygulamamız olan ürünlerimiz hayal ettiğiniz yaşam alanlarınızı, çalışma alanlarınızı kişiselleştiren ve ruhunuzu yansıtan nesneler halini alıyor.

Ürünlerimize göz atmak ve talepleriniz için irtibata geçiniz. www.trimoyapi.com

TRİMO YAPI

 İÇ MİMARİ VE DEKORASYON

İyi düşünülmüş detaylar, mekana uygun tasarımlar ve ince dokunuşlar ile alanlarınızı baştan yaratıyoruz.

Trimo Yapı iç mekan tasarım ekibimiz, daha fazla performans, daha iyi sağlık, daha fazla konfor ve daha fazla esneklik ile bizi güçlendiren alanlar sunmak için yaratıcılık, tutku, araştırma ve uzmanlığı bir araya getiriyor.

İhtiyaçlarınızı ve sizi yakından tanıyor ve sizi mutlu, huzurlu ve rahat hissedecek yaşam ve çalışma alanları yaratmak için titizlikle çalışıyoruz. İç mekan tasarım ekibimiz, hem bireysel zevklerinizle uyumlu hem de mekanın iç ve dış tasarımına uygun tasarım kararları vermeniz için, renk seçimi, mobilya ve diğer detayların üretim süreçlerinde sizinle birlikte çalışır.

Yenilemek istediğiniz yaşam ve çalışma alanlarıızı ürün ve mobilya tasarımı ile destekleyerek, belirlenen konsept doğrultusunda yepyeni ve eşsiz mekanlara dönüştürüyoruz.

 

 

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: