Kadıköy Mah. Selahattin Mutlu Sk. No:4/C İzmit/Kocaeli
tr

Mobilya Mutfak Tadilatı & Dekorasyonu

12.10.2020
48
Mobilya Mutfak Tadilatı & Dekorasyonu

Trimo Yapı Mobilya Mutfak Tadilatı & Dekorasyonu

Trimo Yapı Mobilya olarak eskimiş, hasar görmüş mutfaklarınızı, yeni evinizin mutfağı ya da farklı amaçlar için mutfağınızı yenilemek istiyorsanız kısa süreli ve kaliteli sonuçlarla Mutfak Tadilatı hizmetleri vermekteyiz.

Evinizi boyatmış ve mutfağınızın renginin uyum sağlaması için mutfağınızı yeniletiyor olabilirsiniz. En kısa sürece başarılı sonuçlar doğuracak, evinizde kirli bir tadilat ortamı yaratmayacak ve oldukça geniş mutfak tasarımlarımız ile müşteri memnuniyeti sunmaya çalışmaktayız.

Model ve fiyat bilgisi için İletişim bölümünden bizimle irtibata geçebilirsiniz. www.trimoyapi.com

Eskimiş ve hatta her yerinden şişmiş mutfak dolaplarınızın görüntüsünden artık bıktıysanız size en güzel çözümlerimizle buradayız. Birbirinden güzel model ve kullanım kolaylığı sağlayan mutfakları sizin için projelendirip yapıyoruz. ;

  • MDF Lam gövde
  • Stoplu menteşe ve ray
  • Akrilik, Membran, Glosspan, Lake kapak seçenekleri
  • Kör köşe çözümleri
  • Kiler dolapları
  • Ankastre setler
  • Çimstone, Granit, Mermerit, Belenco tezgah çeşitleri
  • Cam mozaik yada seramik tezgah araları

ve daha bir sürü mutfak çözümleri ile sizin hayallerinizi gerçekleştirmek için buradayız. Tek yapmanız gereken bize ulaşmak… www.trimoyapi.com

Trimo Yapı Mobilya Banyo Tadilatı & Dekorasyonu

Banyo Tadilatı bir kaç farklı başlıktan oluşur.

Bunlar; Tesisat yapımı, kırım, sıva, fayans yapımı, gerekli duşa kabin, banyo dolabı ölçüleri alma ve montaj şeklinde ilerler.

Tadilatı yapılacak banyonun ilk önce kullanılabilir bir projeye ihtiyacı vardır. Duşakabinin yeri, klozet şekli ve yeri, Banyo dolabı ve çamaşır makinesinin konulacağı yer gibi parametrelerin belirlenmesi gerekir. Bunları belirledikten sonra ölçüleri alınır. Ardından tesisat işleri başlar.

Tesisat ustalarımız, sizin belirlediğiniz yerlere gereken muslukları bırakmalıdır. Bunlar, banyo dolabı için sıcak soğuk ve gider, klozet için iki adet taharet musluğu, küvet için küvet bataryasına gelecek iki uç ve çamaşır makinesi için sıcak soğuk musluğu ve gider olacaktır. Tüm bunlar alınacak eşyalar göz önünde bulundurularak konulur.

 

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: