Kadıköy Mah. Selahattin Mutlu Sk. No:4/C İzmit/Kocaeli
tr

MOBİLYA ÜRETİM ÇEŞİTLERİMİZ

12.10.2020
47
MOBİLYA ÜRETİM ÇEŞİTLERİMİZ

TRİMO YAPI MOBİLYA ÜRETİM ÇEŞİTLERİMİZ

TRİMO YAPI MOBİLYA ÇOCUK ODASI

Çocuk odasını, çocuğunuzun istediği gibi tasarlayın ki  kendini daha rahat hissetmesi her şeyden önce gelir. Çocuk odaların yorucu olmayan gözü rahat eden bir renk kullanılabilir.  Çocuğunuzun odasını sadece estetik açıdan göze hitap eden değil de, işlevsellik yönünden işimizi görecek mobilyalar seçmek daha önemli husustur. Çocukların daha geniş ortamlara ihtiyaç vardır. Daha rahat oyun oynayabileceği, daha rahat ders çalışacağı ortam hazırlamak her zaman ön plandadır. Çocuk odasında çocukların istediği çizgi film karakterleri veya zeka geliştiren oyuncaklar ile zaman geçirebilir. Çocuk odasına, çocuğunuza ait küçük bir kitaplık yapın, geceleri okuduğunuz veya okuyacağınız kitapları okuyun. Kitap okuyun ki çocuğun hayal gücü daha fazla genişlesin. Çocuk odasını yaparken dikkat edilecek hususlar vardır en çok kenarları sivri olmayan mobilyalar seçmek çocuğumuzun açısından biraz daha korunaklı olacaktır. Trimo Yapı Mobilya olarak tasarım çeşitliliğimizle müşterilerimizin yanındayız.

TRİMO YAPI MOBİLYA GENÇ ODASI

Genç odaları, gençlerin kendi tarzını yansıtacak şekilde dizayn edilir. Gençlerin moda olan tutkusunu da sayarsak odaya daha fazla eşya sığdırmak gerekir. Ama genç odasını baştan dizayn ederek neyin eksik neyin fazlalık olduğunu ona göre eşya alınması ortamı daha huzurlu ve ferah haline gelir. Genç odasını dekor ederken kullanacağı bilgisayar masasının üzerine kağıt notları gibi şeyler asacağı mantar panolar, duvarlara kolayca yapıştırılabilen duvar etiketleri de kullanılabilir. Genç odasına küçük de olsa bir ayna bulundurmak, çocuğunuzun bedenini tanıması ve onunla barışık olmasını sağlayacaktır. Genç odasına şık modern duvar aksesuarları da  estetik duracaktır. Genç odasında örneğin kızların yapabileceği, makyaj masası, okuduğu kitapları koyabileceği kitaplık vb. şeyler kullanılabilir. En önemli unsur ise genç odalarında zihin açıcı tonlar yorucu olmayan duvar renkleri ve kalabalık ortam olamamasıdır. Trimo Yapı Mobilya olarak Genç Odası tasarımlarımız, uzman ekibimiz ve üretimlerimizle müşterilerimizin istek ve beklentilerini önemsiyoruz.

TRİMO YAPI MOBİLYA RANZA

Genellikle küçük odalarda kullanılan eski ranzalar mazilere karışıyor. Birden fazla çocuğun bir arada  yatmasını sağlayan ranzalar dekorasyon olarak da çok önemlidir. Ranzalar çocuk odası yapacağınız odanın genişliğine göre yapılabilir. Birçok örneği olan ranzalar hem yatak hemde oyun alanı olarak kullanabilirsiniz. Hem de masa üstü ve raflar kullanılarak onlara özel alan oluşturabilirsiniz. Sadece çocuk odasının yanı sıra misafir odası yerine de kullanılabilmektedir. Eğer ranzanızın iki değilde üç yataklı olmasını istiyorsanız alt yavrulu

yatak yapılabilir yada çok eşyanız olur koyacak yer bulamıyorsanız çekmece olarak da kullanılabilir. Ranzanıza uygun dolaplarla birlikte uyum sağlayabilirsiniz.

Ranza modellerini seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli unsurlarda çocuklarınızın güvenliği. Çocuğunuzun düşme riskini kaldırmak için ranzanıza uygun korkuluklu ranza yaptırabilirsiniz. Trimo Yapı Mobilya Ürün çeşitliliği ile birlikte müşterilerinin istek ve beklentilerini karşılamaya hazır.

TRİMO YAPI MOBİLYA SÜRGÜLÜ RAY DOLAPLAR

Sürgülü Ray Dolaplarımız kaliteli malzemelerden yapılarak size sunuluyor. İstediğiniz model de seçenekleri vardır. Aynalı olarak veya aynasız ahşap dolap olarak da yaptırabilirsiniz. Çift tekerlikli veya tek tekerlikli yaylı mekanizma sayesinde hızlı açılır ve kapanır. Sürgülü ray dolabı genellikle yatak odasında tercih edilen en önemli özelliği odada kapakların açılma mesafesinden doğan yer kaplama alanını daraltmasıdır. Kapıları ray sistemi ile yana doğru açılır. Sürgülü ray dolabı hemen hemen herkesin tercihi sürgülü ray dolapları hem kullanışl , rahat ve şık bir üründür. Yatak odanız daha kaliteli ve güzel görünür. Trimo Yapı Mobilya olarak Sürgülü ray dolapları tamamen sizin odanıza göre tasarlayabiliriz. Sürgülü ray dolaplar dar mekanlara daha fazla ferah hale gelir. Trimo Yapı Mobilya sürgülü ray dolaplarının içini siz müşterilerinin istediğini şekle göre tasarlayabilir. İstediğiniz şekilde askı ve raf konumlandırılması size en uygun biçimde şekillendirilmesi imkanı tanımaktadır. Sürgülü ray dolabına daha fazla raf veya askılık ekleyebilirsiniz onun yanı sıra dolap içi çekmece de uygulanarak daha güzel ve kullanışlı hale gelir. Boyunuz kısaysa yukarıya doğru erişemiyorsanız, asansör yapılabilir. Pantolonunuzun, gömleğinizin, kravatlık ve kazaklarınızın yerleri için ayrı bölmeler oluşturarak daha rahat, düzenli ve kırışıklık olmadan giyebilirsiniz. Sürgülü ray dolap modellerinin daha canlı durmasını istiyorsanız led aydınlatma sistemi kullanarak daha canlı görülebilir. Trimo Yapı Mobilya siz müşterilerin istek ve beklentileri doğrultusunda çizimler hazırlar ve üretimlerini müşterilerin hayalleri doğrultusunda gerçekleştirir.

TRİMO YAPI MOBİLYA GİYSİ ODASI                                       

Kıyafetlerim, ayakkabılarım ve aksesuarlarım çok diyorsanız, boş bir odanızı giysi odası olarak değerlendirebilirsiniz. Giysi odanızdaki dolaplarının geniş ve havadar olması sizin için daha avantajlıdır. Giysi odanıza özel çekmeceli veya açık raflar kullanılabilir. Her bir eşyanıza ait özel bir alan tahsis edilecek şekilde konumlandırarak giysi odanızı tamamlayabilirsiniz. Küçük eşyalarınız varsa onların kaybolmasını önlemek için küçük sepetlere veya kutulara koyabilirsiniz. Giysi odanıza raflar ekleyerek kıyafetlerinizin düzenli şekilde durmasını sağlar. Boy aynası giysi odalarının vazgeçilmez bir yanıdır çünkü hem şıklık katıyor hem de denediğiniz kıyafetlerin nasıl durduğuna bakabilirsiniz. Trimo Yapı Mobilya tüm ihtiyaçlarınız karşılamak için sizlerin yanında.

TRİMO YAPI MOBİLYA MASA

Masalar evlerimizin vazgeçilmezlerden bir tanesidir. Misafirlerimizi en güzel masalarda ağırlamaktan zevk duyarız. Masaların şıklığın yanı sıra  yüksek ısıya karşı dirençli özelliklere sahip olmalıdır. Masa şekilleri sizin tercihinize kalmış olacaktır. Her masa şekillerin avantajları vardır. Masanızı koyacağınız yer, küçük alansa ona göre tercih etmek sizin için daha ferah bir ortam olacaktır. Masanızın odanıza daha uyumlu olması için renkleri odanızı nasıl dizayn ettiyseniz ona göre tercih yapabilirsiniz. Masalarınızı cam masa olarak kullanabilir, ahşap masa olarak da sizin tercihinize kalmıştır. Trimo Yapı Mobilya ürün seçenekleri ile siz müşterilerinin yanında.

TRİMO YAPI MOBİLYA MODERN TV ÜNİTESİ

Salonunuzu dekor ederken zerafet ve güzel durması her zaman ön plandadır. Salonu daha şık ve uyumlu gösteren mobilyalar seçmek sizin için avantajdır. Koltuk takımı, vitrinlinler kadar tv ünitesi de önemli yeri vardır. Salonunuza uygun çeşit çeşit Tv ünitesi modelleri vardır. Çok havalı bir salonunuz varsa daha fazla görkemli dursun istiyorsanız arka plan aydınlatmaları veya duvarlarınızı niş ile dekor edebilirsiniz. Tv ünitelerinizi sade tek renk yerine daha renkli ve cıvıltı katabilirsiniz. Tv ünitelerin sadece modern bir yanı yoktur. Klasik Tv üniteleri de kullanışlılığı kolay ve odanıza da şıklık katacaktır. Hazır almak yerine kendinize tarz, klasik veya modern Tv üniteleri yaptırabilirsiniz. Trimo Yapı Mobilya müşterilerinin beklentilerini karşılamak için uzman ekibiyle hizmetinizde www.trimoyapi.com

TRİMO YAPI MOBİLYA KLASİK TV ÜNİTESİ

Klasik tv ünitesi, salon içinde bütünlük oluşturan, görsel açıdan salonun şıklığını ön plana çıkaran ve evimize gelen konukların ilk gözüne çarpan tv üniteleri olduğu için salonun dekorasyonu her zaman önem taşır. Klasik tv üniteleri, modern tv ünitelerinden daha ağır ve şık durmaktadır. Klasik tv üniteleri sade abartıya kaçmadan kullanılarak daha göz alıcı hale gelir. Klasik tv ünitelerini hazır almadan da yaptırabilirsiniz. Kendi farklılığınızı gösterip, yeni tasarımlar çıkarabilirsiniz. Klasik tv üniteleri daha kullanışlı hale getirebilirsiniz. Eğer geçmişinize ait, sizin için özel olan eşyalarınızın en güzel şekilde kullanabilirsiniz. Klasik tv üniteleri işlevsel hale de getirebilirsiniz. Kenarlarına kitaplık veya kapakları olan alanlar şekilde tasarlayarak eşyalarınızı oraya koyabilirsiniz. Klasik tv üniteleri illa dolaplı, camlı olacak diye bir kaide  yoktur. Evim küçük daha fazla yer kaplamasını istemiyorsanız, sadece  alt konsol tercih edebilirsiniz. Televizyonunuzu duvar dekorasyonu olarak kullanabilirsiniz. Tercih sizlerin biz Trimo Yapı Mobilya olarak üretim ekibimiz ile yanınızdayız.

 

TRİMO YAPI MOBİLYA ELBİSE DOLABI

Yatak odasında veya giysi odalarında olmazsa olmazlardandır elbise dolapları. Birçok modeli olan elbise dolaplarının kendi tarzınıza uygun şekilde hazır olarak alabilir ya da kendi istediğiniz şekilde yaptırabilirsiniz. Elbise dolaplarının geniş olması sizin için avantajdır. Montlarınızı, gece elbiselerinizi, gündelik elbiselerinizi vb. gibi şeyler ayrı ayrı koyarak daha düzenli ve yerli yerinde koyduğunuz gibi alabilirsiniz. Uzun elbiselerinizi yukarı astığınız zaman boyunuz yetmiyorsa asansörlü askı taktırabilirsiniz. Bu sizin için bir avantaj haline gelecektir. Elbise dolaplarının elbise kısmını kapatarak ve diğer ayakkabı ve çanta bölümünü kapatmayarak daha estetik hale gelebilir Kapaksız bir model seçtiyseniz, elbise dolabınızın dağınık durmamasını sağlayacak  saklama kutuları alarak elbise dolabınızı daha düzenli hale getirebilirsiniz.  Renk seçimini yatak odanızdaki mobilyalara uygun veya ona yakın renkler seçerek uyumu yakalayabilirsiniz. Elbise dolabının bir seçeneği yoktur. İster kulplu, ister sürgülü, isterseniz, açık dolap yaptırabilirsiniz. Trimo Yapı Mobilya geniş ürün yelpazesi ile mobilya konusunda her zaman hızlı, ekonomik ve yer kazandıran çözümler sunmakta.

TRİMO YAPI MOBİLYA VESTİYER & AYAKKABILIK & PORTMANTO

Antreler  odaların bağlantı noktasını oluşturur dolayısıyla diğer alanlarının stiline uygun şekilde döşenebilir. Vestiyer ve ayakkabılık, dresuar, raf vb. Ve onlarca farklı ürünü değerlendirebilirsiniz. Bu yönlerde genellikle ayakkabılar için çekmeceler dizayn ediyoruz. Bu çekmeceler ayakkabıların boyutuna uygun yapıyoruz. Topuklu ayakkabı, spor ayakkabı vb. Ayakkabı modellerini kendi bölümüne koyarak hem karışmamış oluyor hem de ayakkabılarınız üst üste koyarak ayakkabılarınız kirlenmemiş olur. Ayakkabı modasına uyan biriyseniz, giyim odanız gibi ayakkabı odası yaparak daha fazla ayakkabıya yer açabilirsiniz. Trimo Yapı Mobilya geniş ürün yelpazesi ile siz müşterilerine mobilya konusunda her zaman hızlı, ekonomik ve yer kazandıran çözümler sunmakta.

 

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: