Kadıköy Mah. Selahattin Mutlu Sk. No:4/C İzmit/Kocaeli
tr

MOBİLYA ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ VE KULLANIM ALANLARI

12.10.2020
47
MOBİLYA ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ VE KULLANIM ALANLARI

TRİMO YAPI MOBİLYA ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ VE KULLANIM ALANLARI

Trimo Yapı Mobilya yatak odalarımız hayatımızı her yönüyle kolaylaştıracak pratik, kullanışlı ve işlevsel olması önemlidir. Trimo Yapı Mobilya yatak odalarımızda düzeni sağlayan en büyük unsur elbise dolapları ve giysi odalarıdır. Yatak odalarımızı döşerken öncelikle yatak yada giysilerimizi düzenli bir şekilde koordine edebileceğimiz dolabı yada giysi odası kullanılabilir. Trimo Yapı Mobilya modüler elbise odası ebatlarına göre yapılan Trimo dolap ve açık raf sistemleri , modern tarzda elbise odaları, klasik tarzda elbise odaları gibi pek çok alternatifte elbise odaları tasarımı yapılması mümkündür. Sizlere yer kazandıran çözümler sunuyoruz.

Geniş yatak odasına sahipseniz; çok raflı büyük giysi odaları, ufak bir yatak odasına sahipseniz; dar alanlarda maksimum saklama olanağı sağlayacak giysi odası tasarımlarına yönelmeniz çok daha kullanışlı ve işlevsel elbise odalarına sahip olmanıza olanak sağlar. Trimo Yapı Mobilya olarak sizlerin hizmetinizdeyiz. Bizimle iletişime geçin. www.trimoyapi.com

Trimo Giyinme Odası : Trimo Yapı Mobilya Konut Projelerinde , Trimo ebeveyn yatak odalarında tıpkı bir ebeveyn banyosu gibi ayrılmış olan kıyafet değiştirme alanıdır.  Trimo giyinme odası aslında çok büyük alanlardan ziyade iyi düzenlenmiş alanlara ihtiyaç vardır. Küçük alanlara bile iyi bir tasarımla birçok eşya sığdırılabilir. Sığdırma işlemini alt alta veya üst üste dağınık bir görünüm sağlayarak değilde düzenli veya tüm eşyalara kolayca ulaşılabilir şekilde bir görünüm sağlanabilir.

Trimo Ray Dolap : Ortamda yer tasarrufu sağlar. Kıyafetlerinizi en uygun şekilde depolanmasına ve yerleşimine kolaylık sağlar. Yaşam alanınızda düzenli ve rahat bir görünüm katar. Trimo Raylı Dolap, mekanda tasarruf yapmanıza, kıyafetlerinizin en uygun şekilde depolanmasına fayda sağlar. Duvar hacimlerinin en doğru şekilde ölçülendirilip, her alanın maksimum faydalı şekilde tasarlanmasıyla oluşturulan raylı dolap saklama üniteleri, evlerinizde düzen oluşturmanız için en doğru aksesuarlarla dizayn edilirler. Trimo Yapı Mobilya özel tasarım Trimo Raylı Dolap sistemlerinde, ihtiyaçlarınız göz önünde tutularak, asansör askılık sistemleri, takı ve kravat askılıkları, çekmece, aydınlatma gibi iç ünitelerle tasarlanır ve standart bir elbise dolabından çok daha fazla kullanışlı hale getirilir.

Ev dekorasyonunda önemli bir yere sahip olan mutfak, evin en çok kullanılan alanlarından biridir. Kullanımının dışında mutfağın göze hitap etmesi de çok önemlidir. Bundan dolayı bireyler mutfak dekorasyonuna çok önem verirler. Trimo Yapı Mobilya müşterilerine önem verdiği için her projesinde büyük titizlik ile çalışmaktadır.

Trimo Yapı Mobilya’ nın üretmiş olduğu mutfak dolaplarının en önemli parçası olan kapak seçimi de dayanlılık ve uzun süreli kullanım için önemlidir.

Trimo Yapı Mobilya, mutfak dolap kapakları Profil kapak, Laminat Kapak, Membran Kapak ve PVC kapaktır. Profil kapaklar diğer kapak çeşitlerine göre daha uygundur ve tasarım konusunda size esneklik sağlar.

Laminat kapakların diğerlerine göre avantajı ise darbelere karşı dayanıklı olması, nem ve ısıya karşı dayanıklı olmasıdır ancak siz tasarıma daha çok önem veriyorsanız, laminat kapaklar genelde düz renklerde olur ve tasarım bakımından sadedir. PVC kapaklar ise kapak modelleri arasında fiyatı en pahalı olanıdır ancak tasarım bakımından diğerlerine göre avantajı büyüktür.

 

Trimo Yapı Mobilya Ahşap Mutfak Dolabı Çeşitleri,  kullanılan ağacın özelliğine ve işçiliğine göre de değişebilmekle beraber, Trimo Yapı Mobilya Lake Mutfak Dolapları ve Trimo laminat mutfak dolaplarına oranla daha pahalı olduğundan mutfak dolabı piyasasında daha az tercih edilen bir mutfak dolabı çeşididir ahşap mutfak dolabı. Klasik mutfak sevenlerin daha çok tercih ettiği bir mutfak dolabı türüdür.

Trimo Yapı Mobilya Lake Mutfak Dolabı Çeşitleri,  aynen laminat mutfak dolaplarında olduğu gibi çok geniş bir renk yelpazesine sahiptir. Trimo Yapı Mobilya  Lake mutfak dolaplarının tercih edilmesindeki en büyük neden çok şık bir görünüme sahip olmasıdır. Mat ve parlak lake olarak bir çok Mutfak Dolabı Çeşitleri vardır.

Trimo Yapı Mobilya  Lake mutfak dolapların yüzeyleri boyalı malzeme olduğundan dolayı sert darbelere karşı kullanımına biraz dikkat etmek gerekir. Trimo Lake mutfak dolaplarının temizliği oldukça kolaydır. Hiçbir temizlik maddesine ihtiyaç duymaksızın mutfak dolabınızı nemli bir bezle silerek rahatça temizleyebilirsiniz.

Trimo Yapı Mobilya High Gloss Mutfak Dolabı Çeşitleri,  aynen lake mutfak dolaplarında olduğu gibi çok geniş bir renk yelpazesine sahiptir. Trimo Yapı Mobilya High Gloss mutfak dolaplarının tercih edilmesindeki en büyük neden çok şık bir görünüme sahip olmasıdır. Üstün kaliteye sahip olması tercih sebepleri arasındadır.

Trimo Yapı Mobilya High Gloss mutfak dolapların yüzeyleri boyalı malzeme olduğundan dolayı sert darbelere karşı kullanımına biraz dikkat etmek gerekir. Trimo High Gloss mutfak dolaplarının temizliği oldukça kolaydır. Hiçbir temizlik maddesine ihtiyaç duymaksızın mutfak dolabınızı nemli bir bezle silerek rahatça temizleyebilirsiniz.

 

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: