Kadıköy Mah. Selahattin Mutlu Sk. No:4/C İzmit/Kocaeli
tr

MUTFAK TEZGAH ÇEŞİTLERİ

12.10.2020
56
MUTFAK TEZGAH ÇEŞİTLERİ

Çimstone

Çimstone, ileri teknolojik süreçle üretilir ve %92’ü kuvars, %8’si polyester reçine bağlayıcı ve pigmentlerden oluşur.

Kuvars, Çimstone eşsiz sağlamlık ve dayanıklılık kazandırır. Kuvarsın bu sağlamlık büyüsünü kolayca bozamazsınız. 7 Mohs sertliği ile elmas sertliğine oldukça yaklaşan kuvars sayesinde Çimstone, yüksek çizilme ve aşınma dayanımını gösterir; metal veya benzeri malzemelerle çizilmez. Böylece, Çimstone tezgahın üzerinde ekmek tahtası olmaksızın kesme, doğrama işlemlerini rahatlıkla yapabilir, yemek hazırlarken tezgahın tamamını çalışma alanı olarak kullanabilirsiniz.

Çimstone ; aşınma çizilme ve darbeye dayanıklılık gösteren, hiçbir asit ve bazdan etkilenmeyen, leke tutmayan bir malzemedir.

Renk ve doku çeşitleriyle alternatifli hijyenik bir yüzey kaplama malzemesidir. Renk ve doku seçenekleri sınırsızdır. Çimstone her zevke ve her ihtiyaca uygundur.

Çimstone, estetik görüntüsü, dayanıklılığı ve kullanım kolaylığı ile mutfak tezgahları, banyolar, zemin kaplamaları, merdiven ve süpürgelik gibi uygulama alanları için çözümler getirir. Mutfağınızın tezgahıyla zemininin bir uyum içinde olmasını mı istiyorsunuz, o halde Çimstone sizin markanız. Çimstone sevdiklerinize mutfaktaki maharetlerinizi göstermek için size özgür alanlar yaratır.Tezgâhınız için mükemmel bir ürün seçtiniz…
Bankonuzun ömür boyu ilk günkü özelliklerine sahip kalması için basit ve düzenli bir bakım yapmanız yeterli olacaktır.

Çimstone; yüksek aşınma, çizilme ve darbe dayanımına sahip, leke tutmayan, gözeneksiz ve hijyen raporuna sahip tek yüzey kaplama malzemesidir.

Çimstone sadece mutfak tezgah yüzeylerinde değil banyo zemini, duvar kaplaması ,küvet üstü ve alın kaplamaları ile banyo tezgahlarının kaplamaları için ideal bir üründür. Çimstone ile banyonuzu yeniden yaratmak size kalır. Siz hayal edin Trimo Yapı beklentilerinizi karşılasın. Deneyimli kadrosu ve modern üretim imkanlarıyla Trimo Yapı Mobilya San.Tic.Ltd.Şti  çimstone banko ve diğer tüm özel tasarım çimstone projelerinde sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.

 

Trimo Mutfak Tezgahı, Trimo Banyo Tezgahı, tezgah olarak uygulanmış örnekleri Trimo Mutfak Tezgah ve Trimo Banyo Tezgah örneklerini Trimo Yapı Mobilya mağazamızda görebilirsiniz.

Trimo Mutfak Tezgahı, tezgah malzemesi olarak, Trimo Granit Tezgah,  Trimo Laminat Tezgah , Trimo Corian Tezgah , Trimo Çimstone tezgah,Trimo Belenco Tezgah Trimo Mutfak Tezgahı üretimi yapmaktayız. Trimo Mutfak Tezgahı ve Trimo Banyo Tezgahı en iyi kaliteyi en iyi fiyata sunmanın gayreti içerisindedir. Trimo Mutfak Tezgahı, Trimo Banyo Tezgahı, uzman ekiplerimizle siz değerli müşterilerimizin istek ve taleplerini en hızlı şekilde karşılama gayreti içerisindeyiz.

Trimo Mutfak Tezgahı, Trimo Banyo Tezgahı; Corian Tezgah, Çimstone Tezgah, Granit Tezgah, Mermer Tezgah ve Laminat Tezgah, Trimo Belenco Tezgah ana malzeme grubu Trimo Mutfak Tezgah olarak, yüzlerce desen ve düz renk seçeneklerini siz değerli müşterilerimizin beğenilerine sunmaktayız. Trimo Mutfak Tezgah, Trimo Banyo Tezgah, mevcuttaki eskimiş veya rengini beğenmediğiniz tezgahlarınızı yenileyelim. İsterseniz yeni yaptığınız mutfak dolabı tezgahını yada banyo dolabı tezgahını, Trimo Mutfak Tezgahı, Trimo Banyo Tezgahı olarak sizlere keyifli zaman geçireceğiniz mekanlar üretelim.

Trimo Granit Mutfak Tezgahı, Trimo Çimstone Mutfak Tezgahı, Trimo Laminat Mutfak Tezgahı , Trimo Corian Banyo Tezgahı, Trimo Belenco Mutfak Tezgahı, Trimo Belenco Banyo Tezgahı en yeni tezgah malzemesi ve renk seçenekleriyle Trimo Yapı Mobilya olarak hizmetinizdeyiz.

Trimo Mutfak Tezgah, Trimo Banyo Tezgah, Trimo Belenco Mutfak Tezgah, Trimo Çimstone Mutfak Tezgah, Trimo Laminat Mutfak Tezgah, Trimo Granit Mutfak Tezgah, Trimo Belenco Mutfak Tezgah

Trimo Belenco Mutfak Tezgahı : Mutfak ve banyo tezgahlarında, zeminlerde, duvar ve cephe kaplamalarında, banko ve çeşitli özel uygulama alanlarında kullanılabilen minumum bakım gerektiren, teknik ve fiziksel özellikleri sayesinde olağanüstü performansa sahip bir yapı malzemesidir.

Belenco Mutfak Tezgah Özellikleri

  • Her zaman hijyeniktir.
  • Kalıcı leke tutmaz yapıya sahiptir.
  • Doğal parlaklığını korur.
  • Basit temizlikte bile ilk gün ki gibi ışıldar.
  • Çizilmelere dayanıklıdır.

 

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: