Kadıköy Mah. Selahattin Mutlu Sk. No:4/C İzmit/Kocaeli
tr

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Trimo Yapı Mobilya San. Tic. Ltd.Şti unvanıyla inşaat sektöründe dinamizmi yakalamak, tecrübelerini ortaya koymak ve tamamen yenilikçi hizmet anlayışını esas alarak kendini sürekli geliştiren organizasyon yapısına sahiptir.

“Yeni Nesil İmza “ sloganıyla yola çıkarak, tecrübeli yönetim kadrosu ve uzman çalışma arkadaşlarıyla yapmış olduğu işlerle sektörde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Trimo Yapı, Konut, Hastane, Spor Kompleksi, Sanayi Kuruluşları gibi konsept projelerde, Üst Yapı Mimari işlerde yüklenici yada alt yüklenici firma olarak çözüm ortağı olmuş, görev aldığı tüm projeleri başarıyla sonuçlandırmıştır.

Modern yaşamın gereği olarak gelişen teknolojiye uygun yenilikçi, kaliteli ve güvene dayalı çözümler üretmeyi hedefleyen Trimo Yapı, tecrübeli bir yönetici ekibin liderliğinde genç ve dinamik bir yapılanmayla, her yeni projede bir adım ileri gitmeyi kendine ilke edinmiştir.

Misyonumuz;

Gerçekleştirdiğimiz  projelerde  optimum  çözümler  ile bu projeleri zamanında ve kaliteli bir şekilde tamamlamak. Yapı sektöründeki gelişmeleri takip etmek ve bu gelişmelere katkıda bulunmak. Projeleri gerçekleştirirken iş ve işçi sağlığı ve güvenliği konularında gereken hassasiyeti azami şekilde göstermek. Yüksek ürün kalitesi ve yaşam değeri sunan özgün konseptlerde, müşteri taleplerini esas alarak, hedeflenen büyümeye emin adımlarla ulaşmak.

Vizyonumuz;
İnşaat sektöründe verimlilik, kalite ,iş ve çalışan güvenliği konularında en güvenilir şirketler arasında yer alma hedefi. Müşteri odaklı yaklaşımıyla inşaat sektöründe zirveyi hedefleyerek tüm yenilikleri takip etmek ve geleceğinde ihtiyaçlarına uygun projeler üreterek işimize duyduğumuz saygıyla ideallerimize ulaşmak ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.

 

Değerlerimiz

  • İnsana ve doğaya saygı
  • İş sağlığı ve güvenliğine duyarlı
  • Müşteri odaklı yaklaşım
  • Şeffaflık ve Güvenilirlik
  • Yenilikçi bakış açısı
  • Verimlilik ve istikrar
  • Ekip Ruhu

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: